ValdresSvøm 2012

Se resultater Hovedstevnet HER - Rekruttstevnet HER

For klubbens utøvere var dette en bra dag. Det ble notert til sammen 8 nye aldersrekorder, og 4 klubbrekorder senior (klubbrekord senior står i fet skrift under):

 

Kjønn

Alder

Distanse

Navn

Resultat

Gutter

16

100m fri

Eivind Kleven Hagen

1:01.26

Gutter

16

50m fri

Eivind Kleven Hagen

0:26.89

Gutter

17

50m rygg

Jørgen Langseth Nerli

0:33.58

Gutter

17

100m butterfly

Jørgen Langseth Nerli

1:17.88

Gutter

17

100m medley

Jørgen Langseth Nerli

1:13.13

Jenter

16

50m bryst

Sunniva Døvre Brufladt

0:40.35

Jenter

16

100m bryst

Sunniva Døvre Brufladt

1:28.91

Jenter

16

50m rygg

Sunniva Døvre Brufladt

0:41.18

 

 

39 nye personlige rekorder:

Navn

Distanse

Resultat

Ada Yi Sagård Bakken

25m fri

00:20.76

Adam Myrvang

25m bryst

00:45.81

Andreas Fossbråten

25m fri

00:37.18

Andris Gustavsen Høiseth

50m fri

01:31.04

Benedikte Rognstad Andersen

25m bryst

00:32.80

Eivind Kleven Hagen

50m fri

00:26.89

Eivind Kleven Hagen

100m fri

01:01.26

Erik Aashamar

25m fri

00:21.30

Erik Aashamar

25m rygg

00:25.67

Erik Aashamar

50m fri

00:47.67

Erik Aashamar

50m bryst

00:51.92

Even Hande Jankov

25m rygg

00:26.91

Fredrik Nyhus

25m fri

00:29.74

Fredrik Nyhus

50m fri

01:13.47

Juliane Ivarsdotter Bergsbakken

50m fri

00:37.54

Juliane Ivarsdotter Bergsbakken

100m fri

01:27.09

Juliane Ivarsdotter Bergsbakken

100m bryst

01:40.95

Jørgen Langseth Nerli

50m rygg

00:33.58

Jørgen Langseth Nerli

100m medley

01:13.13

Jørgen Langseth Nerli

100m butterfly

01:17.88

Marcus Ødegaard Odden

50m rygg

00:43.57

Marte Langseth Nerli

25m fri

00:20.89

Marte Langseth Nerli

25m rygg

00:25.97

Marte Langseth Nerli

50m fri

00:45.40

Mats Håvelsrud

25m rygg

00:32.43

Mikael Arthur Masdal

25m fri

00:41.89

Nora Haugen Løken

25m fri

00:36.57

Nora Haugen Løken

50m fri

01:24.80

Rebecca Hakimi

50m fri

01:30.10

Sondre Calmeyer

25m fri

00:25.11

Sondre Calmeyer

25m rygg

00:29.67

Sunniva Døvre Brufladt

50m rygg

00:41.18

Sunniva Døvre Brufladt

100m fri

01:16.45

Thea Rancby

25m fri

00:22.95

Thea Rancby

50m fri

00:58.98

Trygve Ivarsson Bergsbakken

50m fri

00:42.23

Trygve Ivarsson Bergsbakken

50m rygg

00:52.98

Trygve Ivarsson Bergsbakken

100m fri

01:40.13

Trygve Ivarsson Bergsbakken

100m bryst

02:04.14

 

Gratulerer til alle!

 

Mvh

Tor A

 

www.fagernesil.no